Gubimy brzuszek po zimie

Jak zgubić 5kg po zimie?

Zima za nami –brak ćwiczeń, dietetyczny luz i efekty są widoczne gołym okiem. Kilka kilogramów nadwagi spędza sen z oczu każdej kobiecie i… każdemu facetowi! Nikt z nas nie lubi wyglądać gorzej niż latem więc czas się zabrać do pracy by na lato forma była zdecydowanie lepsza. Jakie metody są najskuteczniejsze? Co warto zrobić by poprawić swoją sylwetkę i bez wstydu móc pokazać się latem na plaży?

Tabletki na odchudzanie sposobem na pozbycie się nadwagi?

Wiele osób zaczynając redukcję wagi rozgląda się za różnego rodzaju wspomagaczami. W radio i telewizji ciągle słyszymy nachalne reklamy różnego rodzaju preparatów, które mają schudnąć za nas. Blokowanie apetytu, samoczynne spalanie tłuszczu, poprawa metabolizmu – to wszystko ma zapewnić mała tabletka, której skład to jakieś przysłowiowe zioła. Czy warto wierzyć w te wszystkie bzdury? Moim zdaniem nie!

Odchudzanie może być proste

Wiele osób myśli, że odchudzanie to skomplikowany proces, szukają porad dietetyków, w sieci wyszukują coraz to nowsze diety – Dukana, Kapuściana, Monotematyczna – jest tego bardzo wiele ale żadna z nich nie jest skuteczna. Dlaczego? Ponieważ zakłada ona chwilową „głodówkę”, która kończy się powrotem do starych nawyków żywieniowych. Takie podejście sprawia, że co dwa miesiące musimy się odchudzać i proces ten trwa nieustannie rujnując nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Jak to w takim razie zrobić?

Wystarczy zmienić swoje zwyczaje dietetyczne. Zacząć traktować dietę nie jako coś złego i okazyjnego! Dieta wielu osobom kojarzy się z głodzeniem a tak naprawdę wyraz ten znaczy tyle samo co „styl odżywiania”. Wystarczy odrobinę zmodyfikować ten styl! Ograniczmy słodycze, dorzućmy do jedzenia trochę warzyw, owoców i nasze samopoczucie ulegnie zmianie. Nasza sylwetka stopniowo zacznie się poprawiać i nie będą potrzebne nam żadne wspaniałe tabletki na odchudzanie, które drenują nasze portfele nie dając nic w zamian.
To nie jest ani trudne ani niewykonalne. Każdy z was może przejść taką wewnętrzną metamorfozę i po kilku tygodniach, które będą bez wątpienia trudne rozpoczniecie swoje nowe życie. Z nową energią i nową sylwetką! Tak, jest to możliwe – wystarczy odrobina chęci!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *